Прес-тур на ДП "Новатор" (м. Хмельницький)  

04 липня 2019 року у м. Хмельницький буде проведено прес-тур на ДП "Новатор", що входить до складу ДК "Укроборонпром".

"Новатор" – одне з провідних підприємств авіабудівного кластеру Коцнерну, яке виробляє авіоніку, радари для літаків, засоби радіоелектронного придушення та інші електронні компоненти. 

Окрім того, "Новатор" є одним з небагатьох підприємств, яке виготовляє електронні плати для озброєння та військової техніки.

Під час прес-туру буде продемонстровані новітні вироби підприємства, процеси виготовлення сучасних цифрових компонентів та виготовлення спеціальної техніки.

Просимо представників ЗМІ акредитуватись до 15:00 03.07.2019 року, надіславши ПІБ, номер та серію паспорта, а також контактну інформацію журналістів на електронну адресу: pr@ukroboronprom.com.

З будь-яких питань просимо звертатись до прес-служби ДК "Укроборонпром" за телефоном – +380 (44) 586-24-72. Просимо зважити на те, що кількість акредитованих ЗМІ є обмеженою.

Зауважуємо, що кількість акредитованих ЗМІ є обмеженою. Наявність журналістського посвідчення та паспорту громадянина України – обов‘язкове.

Збір акредитованих представників ЗМІ буде проходити біля головної прохідної ДП "Новатор" (м. Хмельницький, вул. Тернопільська, 17) з 11:00 04 липня 2019. Початок заходу – 11:30.