Презентація оновленого міномету “Молот” заводом “Маяк” (анонс)

У п’ятницю, 29 січня 2021 року, о 15:30 у приміщенні ДК "Укроборонпром" (вул. Дегтярівська, 36, Київ) відбудеться презентація оновленого Заводом “Маяк” міномету “Молот”. Захід організований Державним концерном “Укроборонпром”.

У презентації візьмуть участь

Мустафа Найєм, директор з питань активів, корпоративних прав та ДОЗ ДК “Укроборонпром”
Олександр Гордєєв, заступник генерального директора з виробництва, головний конструктор АТ “Заводу ”Маяк”

Оновлений міномет калібру 120 мм, розроблений фахівцями заводу "Маяк", що входить до складу Укроборонпрому, невдовзі має бути прийнятий на озброєння нашої армії. Цьому передувала робота з усунення усіх зауважень, висловлених замовником – Міністерством оборони України. На сьогодні Збройні Сили України мають потребу у декількох тисячах мінометів М-120-15 як в основі артилерійських сил нашої армії.

Міномет призначений для знищення вогнем живої сили та вогневих засобів противника, а також руйнування його польових оборонних споруд.

Захід відбудеться із дотриманням протиепідеміологічних вимог, кількість місць обмежена.

Акредитація:

Для участі у події до 13:30 29 січня необхідно зареєструватися за адресою pr@ukroboronprom.com та надати інформацію у форматі: ПІБ усієї знімальної групи, назва ЗМІ, номер редакційного посвідчення, найменування фото-відео техніки (за наявності), номер та марка авто, контактний номер телефону. Для участі у прес-брифінгу знімальна група обов’язково має мати маски.

За додатковою інформацією звертайтеся до Прес-служби ДК "Укроборонпром": pr@ukroboronprom.com, +380 (50) 930 84 39.