Президент Азербайджану Ільхам Алієв високо оцінив українську експозицію на ADEX-2016

Стенд Державного концерну "Укроборонпром" відвідав Президент республіки Азербайджан Ільхам Алієв  та відзначив високий рівень української військової промисловості. Зустріч відбулась в перший день  роботи 2-ї Міжнародної виставки оборонної промисловості "ADEX-2016"

Українська делегація обговорила з паном Алієвим перспективи співпраці у сфері військово-технічного співробітництва та аспекти стратегічної двосторонньої співпраці у сфері ОПК.

Нагадаємо, що на  об’єднаному стенді “Укроборонпрому” представлено продукцію 19 підприємств-учасників, що виробляють військову техніку та 4 уповноважених спецекспортерів. Найбільше Україна презентує бронетанкової техніки: танк “Оплот”, бронетранспортери БТР-3, БТР-4 та “Вітязь”, БРДМ-2Ді та КРАЗ “Фіона”. Також на стенді представлені натурні зразки та макети авіаційної, морської та радіолокаційної вітчизняної техніки, артилерійської та вогнепальної зброї, засоби особистого захисту військових.

Довідково:  Азербайджан вдруге проводить Міжнародну оборонну виставку  "ADEX"  під патронатом Президента. Тематика виставки об’єднує Сухопутні війська, Військово-повітряні сили та  Військово-морський флот.