Президент подякував внутрішній безпеці "Укроборонпрому" за системну боротьбу з корупцією

Порушена 41 кримінальна справа, по матеріалам переданим Державним концерном "Укроборонпром" до правоохоронних органів, а значна їх кількість знаходиться вже в судах. Про це повідомив Президент України Петро Порошенко під час візиту до Львівського бронетанкового заводу, що входить до складу вітчизняного оборонно-промислового об’єднання.

"Я, як Верховний Головнокомандувач і як Президент України,  нікому не дозволю обкрадати армію і нікому не дозволю гріти руки на поставках до Збройних сил. Я дякую службі безпеці "Укроборонпрому", силами яких попереджене крадіжки 631 млн грн. Кримінальні провадження щодо привласнення, розтрати майна та зловживання службовим становищем будуть мати абсолютну рішучу мою реакцію", – наголосив Петро Порошенко.

Він додав, що 25 керівників підприємств відсторонені від посад за результатами виявлених порушень.

Нагадаємо, "Укроборонпром" запустив антикорупційну програму в 2014 році. Вона передбачає внутрішній аудит та залучення зовнішніх аудиторів, співпрацю зі ЗМІ, громадськими організаціями, державними і міжнародними інституціями, зокрема, Transparency International Україна. Концерн використовує прозорі тендерні процедури для закупівлі товарів і послуг. Об’єктивна система відбору постачальників виключає всі суб’єктивні чинники при ухваленні рішень та дозволяє заощаджувати державні кошти.