Президент України відвідав стенд “Укроборонпрому” на виставці “Зброя та Безпека 2019”

Президент України Володимир Зеленський завітав на міжнародну військову виставку “Зброя та Безпека 2019” 9 жовтня. Верховний головнокомандувач відвідав стенд Державного концерну “Укроборонпром” та поспілкувався з Генеральним директором найбільшого оборонно-промислового об’єднання України Айварасом Абромавичусом. 

Президент також оглянув флагман цьогорічної виставки – ракетний комплекс “Нептун” від “Укроборонпрому”, що розроблений та успішно випробуваний ДП “ДержККБ “Луч”. На самому стенді Концерну Володимир Зеленський ознайомився з новою радіолокаційною станцією 90К6Е від КП "Науково-виробничий комплекс "Іскра".

XVІ Міжнародна спеціалізована виставка "Зброя та безпека – 2019" розпочала свою роботу 8 жовтня 2019 року. 36 підприємств-учасників Державного концерну "Укроборонпром" представляють на міжнародному форумі широкий спектр продукції військового та подвійного призначення. Загалом Концерн експонує 135 експонатів, серед яких 6 новітніх зразків представлені вперше, а також 13 натурних зразків крупногабаритної військової техніки.