ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ ВИПРОБУВАВ ВИНИЩУВАЧІ, МОДЕРНІЗОВАНІ ЗА СТАНДАРТАМИ НАТО

Петро Порошенко здійснив випробувальний політ на новітньому винищувачі Су-27, який модернізували фахівці ДК "Укроборонпром" у відповідності до стандартів НАТО. Президент випробував літак під час робочої поїздки до Запорізької області.

"Найвищим показником довіри для колективу заводу став саме цей випробувальний політ Президента України на новому винищувачі від "Укроборонпрому". Якісна та сучасна техніка – одне із головний правил діяльності Концерну", – заявив Генеральний директор ДК "Укроборонпром" Роман Романов.

Одночасно з Президентом на іншому літаку на місці другого пілота у повітря піднявся ліцеїст Київського військового ліцею імені Івана Богуна Євген Висторопський, який отримав таке право за підсумками конкурсу.

Два літаки Су-27, модернізовані на потужностях заводу "МіГремонт", передали військовим з метою розширення бойових можливостей та підвищення ефективності вирішення бойових завдань.

Запорізький державний авіаційний ремонтний завод "МіГремонт", який входить до складу державного концерну "Укроборонпром", спеціалізується на модернізації та ремонті літаків МіГ-25, Су-17, Су-25, Су-27 всіх модифікацій, їх агрегатів і систем, а також технічному супроводі експлуатації літаків зазначених типів.

На даний час завод завантажений виконанням робіт з ремонту та модернізації бойових літаків типу Су-25 та Су-27 для потреб Повітряних Сил Збройних Сил України.

Загалом до складу Концерну входить понад 20 підприємств авіаційної галузі. Після включення до складу "Укроборонпрому" ДП "Антонов", Харківського державного авіаційного виробничого підприємства та ДП "Завод 410 ЦА" галузь авіабудування України отримала замкнутий цикл виробництва та готова виконувати завдання Міністерства оборони та іноземних партнерів.