ПРОДУКЦІЯ ШКЗ "ІМПУЛЬС" – ПЕРЕМОЖЕЦЬ КОНКУРСУ "100 КРАЩИХ ТОВАРІВ УКРАЇНИ"

Казенне підприємство "Шосткинський казенний завод "Імпульс", що входить до складу ДК "Укроборонпром", дванадцятий раз поспіль  стає переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції  – "100 кращих товарів України". Це свідчить про здатність колективу підприємства стабільно виготовляти високоякісну продукцію.    Урочиста церемонія нагородження відбулась 19 листопада в "Українському домі".

Шосткинський завод  визначено переможцем в  номінації  "товари виробничо-технічного призначення". До сотні кращих товарів України увійшли пристрої шпурові УНС-Ш,УНС-ШК неелектричної системи ініціювання "Імпульс" – за­со­би іні­ці­ю­ван­ня ви­бу­ху, що за­сто­со­ву­ють­ся для ви­до­бу­т­ку ру­ди під­зе­м­ним спо­со­бом та бу­ді­в­ни­ц­т­ві ту­не­лів.

Продукція оцінюється незалежними експертами за багатьма критеріями. Це, зокрема, її якість, конкурентоспроможність та рівень стабільності показників якості; рівень споживчих властивостей; порівняння ціни та якості; наявність/відсутність претензій, рекламацій споживачів, контролюючих органів; задоволеність споживачів і закупівельних організацій; наявність сертифікованої системи управління, рівень експортних можливостей підприємства. Також було введено додаткові критерії оцінки – відсутність заборгованості з виплати заробітної плати, задоволеність персоналу підприємства його діяльністю.

Як заявляв раніше заступник генерального директора з розвитку ДК "Укроборонпром" Артур Херувімов, високоякісна та сучасна техніка для української армії – пріоритет роботи Концерну. Сьогодні вітчизняний ОПК вже може задовольняти потреби ЗСУ.

Довідка: Щорічний Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) – "100 кращих товарів України" проводиться з 2003 року. Конкурс має високий національний статус і проходить під патронатом Президента України, за підтримки Уряду та сприяння Міністерства економічного розвитку та торгівлі України. Відрізняється від всіх інших унікальною системою оцінювання, спрямованою на достовірність інформації для споживачів про якість товарів.