Проектна кооперація та ідеї спільних підприємств – результати роботи делегації "Укроборонпрому" на DSEI 2017.

Делегація Державного концерну "Укроборонпром",  перебуваючи з візитом в Лондоні за запрошенням Посольства Великої Британії в Україні, провела низку переговорів з британськими та іншими міжнародними компаніями в сфері ОПК, а також здійснила зустрічі з військовими відомствами Об’єднаного королівства. Таку роботу провели фахівці Концерну, представивши українську оборонну промисловість на міжнародній виставці DSEI 2017.

"Делегація "Укроборонпрому" зустрілась за столом переговорів зі світовими лідерами ОПК. Тематика питань, запропонованих проектів та презентації можливостей Концерну, охопили всі кластери Концерну. Найбільше уваги приділили бронетанковому напрямку, ракетно-артилерійському озброєнню, авіації та корабельним системам. Сторони також обговорили стан та перспективи вже діючих проектів, більшість яких працює вже з літа", – прокоментував діяльність делегації на DSEI 2017 Заступник генерального директора з розвитку "Укроборонпрому" Артур Херувімов. Він додав, що іноземні компанії були приголомшені можливостями Концерну та визнали той успіх, якого досягла Україна за 3 роки ведення війни.  

Протягом роботи на виставці делегація Концерну обговорила можливості кооперації з Lockheed Martin Corporation та домовилась продовжити переговори в рамках AUSA 2017. Фахівці одного з найбільших машинобудівних холдингів Європи – компанії Leonardo, що працює в сферах оборони, авіації та енергетики – прийняли запрошення відвідати Київ та ознайомитись наочно з можливостями "Укроборонпрому". Зустріч з Rolls-Royce дала змогу обговорити можливості щодо комплектації АНів потужними двигунами, а BAE Systems продемонструвала новітні шоломи для пілотів бойової авіації. Авіаційний напрямок став й темою переговорів з Rockwell Collins, що пропонують свої технології задля заміни російської авіоніки.

До складу делегації увійшли фахівці  наступних підприємств-учасників Концерну: ДП ДГЗІФ "Укрінмаш", ДП ДГЗП "Спецтехноекспорт", ДП "Харківське конструкторське бюро ім. О.О. Морозова", ДП "Антонов", ДП "НВК "Іскра" та ДП "Дослідно-проектний центр кораблебудування".

Нагадаємо, що раніше делегація "Укроборонпрому відвідала UK Defence Solution Centre та, за результатами переговорів з британськими фахівцями, визначила напрямки майбутньої співпраці. Особливу увагу там приділили галузі радіо-електронної боротьби та обговорили можливості виробництва такої техніки. 

DSEI – це провідна світова оборонна виставка, що проводиться кожні 2 роки та об’єднує глобальний сектор оборони та безпеки для інновацій та обміну знаннями.Цього року на виставці представлено понад 1600 експонентів з 54 країн світу.