ПРОКУРАТУРА ТА "УКРОБОРОНПРОМ" ЗУПИНИЛИ ЧЕРГОВУ ОБОРУДКУ З ДЕРЖВЛАСНІСТЮ

Військова прокуратура розпочала розслідування за фактом незаконної приватизації активів ДП "Науково-дослідний інститут електромеханічних приладів". Печерський районний суд вже наклав арешт на 94,44% акцій, які планували викупити приватні підприємці.

"На сьогодні ми направили близько півсотні звернень, у яких просимо правоохоронців та прокуратуру попереджати факти привласнення державного майна і, головне, повертати те, що було незаконно виведено з держбалансу раніше. Ми вдячні військовій прокуратурі й, зокрема, Анатолію Матіосу, за активну громадянську позицію та професійність. Наша співпраця – промовистий приклад спільної боротьби з корупцією в ОПК", – заяви​ли в Концерні.

За ініціативи "Укроборонпрому", крім звернень з проханнями розслідувати факти протиправних дій на підприємствах оборонної промисловості України, проведено також понад 30 службових перевірок. У Концерні тривають перевірки господарської діяльності та належного виконання керівниками поставлених завдань.

Керівництво "Укроборонпрому" не раз заявляло: будь-які дії, спрямовані на послаблення обороноздатності держави, неприпустимі.