Прозорі закупівлі знизили витрати "Укроборонпрому" на 1,1 млрд грн за 3 роки

Державний концерн “Укроборонпром”, завдяки електронним торговельним майданчикам, зекономив 1,1 мільярд гривень з 2014 року. Такі результати діяльності найбільшого оборонно-промислового об’єднання держави містяться в щорічному звіті роботи нового менеджменту, що був призначений Президентом України в липні 2014 року.

"Укроборонпром” першим серед міністерств, відомств та державних підприємств, ввів систему електронних торгів і ми впевнено говоримо про успіхи використання цієї інновації. Завдяки використанню цієї системи за 3 роки нам вдалось досягти економії в розмірі 1,1 мільярдів гривень”, – повідомили в "Укроборонпромі".

"Укроборонпром" та його підприємства-учасники розміщує тендери на різних електронних майданчиках,  в тому числі і на сервісах системи "ProZorro", що визнана загальнодержавною платформою прозорих закупівель. Рішення керівництва мало ініціативний характер та вивело Концерн на перше місце серед державних підприємств та організацій України, які впровадили відкриті, прозорі торги.

Електронні торговельні майданчики – це сучасний та максимально прозорий спосіб придбання товарів і послуг. Вони дозволяють проаналізувати ринок та визначити реальні ціни на необхідні товари. Проведення електронних тендерів суттєво наблизило "Укроборонпром" до європейських стандартів підприємництва і стало дієвим антикорупційним інструментом.