Прибуток ДП "Зоря"-"Машпроект" склав майже 30 млн грн. вже у 2016

За 9 місяців поточного року чистий прибуток Державного підприємства науково-виробничого комплексу газотурбобудування "Зоря-Машпроект", що входить до складу ДК "Укроборонпром". склав 29 млн. 908 тис. гривень. Про це повідомили фахівці миколаївського підприємства.

"Прибутковость підприємства за три квартали 2016 року перевищила цей показник аналогічного періоду 2015 року в 9,5 разів", – зауважили на ДП "Зоря"-"Машпроект".

Зростання прибутку підприємства в значній мірі обумовлено впровадженням системи електронних торгів. Перехід на закупівлі за допомогою електронної торгової площадки дозволив істотно знизити частку матеріальних витрат у виробництві продукції. Так собівартість продукції в порівнянні з минулим роком знизилася на 15%.

Підприємство ретельно виконує всі соціальні зобов’язання, в тому числі забезпечує зростання окладів і тарифних ставок відповідно до положень колективного договору. Зокрема, фонд оплати праці в порівнянні з показниками 9 місяців минулого року зріс на 21,8%.

"Зоря"-"Машпроект" активно реалізує програму модернізації обладнання та створює нові зразки газотурбінних двигунів.

Державне підприємство науково-виробничий комплекс газотурбобудування "Зоря-Машпроект", розташоване у Миколаєві, – один із лідерів світового газотурбобудування. Основний профіль підприємства – проектування, виробництво та ремонт газових турбін для морських кораблів і суден, електроенергетики й газотранспортних магістралей. Продукція ДП НВКГ "Зоря-Машпроект" має попит на світових ринках завдяки своїй високій якості при помірній ціні у порівнянні з виробниками з інших країн.