РНБО має розглянути питання реформи Укроборонпрому вже в лютому – Президент України

Президент України Володимир Зеленський доручив секретарю Ради національної безпеки і оборони Олексію Данілову підготувати та винести на розгляд РНБО питання реформування Укроборонпрому вже у лютому.

Про це йшлося на робочій нараді в Офісі Президента за участі генерального директора Концерну Юрія Гусєва.

Юрій Гусєв презентував дорожню карту реформування та доповів про перші результати підготовки до трансформації Укроборонпрому в сучасні холдинги з ефективною системою корпоративного управління.

Володимир Зеленський також підтримав пропозицію про збільшення частки підприємств Концерну в державному оборонному замовленні під час погодження та затвердження цього документа на 2021 рік. Президент доручив віце-прем’єр-міністру – міністру з питань стратегічних галузей промисловості Олегу Уруському прискорити підготовку підзаконних нормативно-правових актів для імплементації Закону України "Про оборонні закупівлі".

"Маємо структурно перебудувати державний оборонно-промисловий комплекс. Необхідно запровадити сучасну модель корпоративного управління на підприємствах "Укроборонпрому", – наголосив глава держави.