Роман Бондар очолив Центр трансформацій Укроборонпрому

Генеральний директор Державного Концерну Укроборонпром призначив Романа Богдара своїм заступником з питань трансформацій. Відповідний наказ Айварас Абромавичус підписав 19 вересня 2019 року.

В Укроборонпромі Роман очолить так званий Центр трансформацій – реактор змін корпоративної культури та управлінських практик УОП, внутрішніх процесів та системи керування бізнесом; започаткує керування ефективністю та запровадить міжнародні стандарти корпоративного управління.

Роман є відомим в Україні експертом з розвитку лідерства та побудови ефективних організацій. Більше 15-ти років займається пошуком керівників вищої ланки і організаційними перебудовами великих українських і міжнародних компаній. 

Роман Бондар є членом та співзасновником UCGA – Української академії корпоративного управління (Ukrainian Corporate Governance Academy) та Інституту цифрової трансформації – організацій, створених для розвитку та промоції корпоративного управління і цифрової трансформації. 

До призначення в Укроборонпром Роман був керуючим партнером міжнародної компанії Odgers Berndtson Ukraine, що вважається однією з найбільших в світі у сфері пошуку ТОП-менеджерів і розвитку лідерства, існує на ринку понад півстоліття, має 56 офісів у 28 країнах світу та штаб-квартиру в Лондоні.

Роман брав активну участь у реформі корпоративного управління державної власності і державної служби, залучав кращі таланти до управління державою, зокрема, формував наглядові ради Нафтогазу, Укрзалізниці, Укренерго, Укргідроенерго та Аеропорту “Бориспіль”.

"Результат складних змін напряму залежить від цінностей лідерів, бачення майбутнього та якості організації. Наше завдання за найкоротший термін провести перетворення громіздкої структури в інноваційну, гнучку та сучасну компанію. Моя мрія –  не тільки забезпечити організаційну спроможність створення конкурентного на світових ринках продукту, а й відновити інженерну славу українського машинобудування", – прокоментував Роман своє призначення.

До призначення в “Укроборонпром” Роман Бондар продав свою частку в компанії Odgers Berndtson Ukraine, де працював 10 років.