Розпочались слідчі дії за матеріалами службового розслідування "Укрбоборонпром" щодо колишніх керівників одного з експортерів

На підприємстві "Укроборонсервіс", що входить до Державного концерну "Укроборонпром" були проведені обшуки.

Слідчі дії проводились за результатами даних службових розслідувань, які були проведені новим керівництвом "Укроборонпрому" наприкінці минулого року.

Службове розслідування виявило суттєві зловживання колишнім керівництвом підприємства протягом 2017-2019 років. Результати службового розслідування були передані до правоохоронних органів і стали підставою для порушення кримінального провадження за ознаками злочинів, передбачених ч. 2 ст. 367 (службова недбалість), ч. 4 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) КК України.

"Укроборонсервіс" сприяє всім розслідуванням зловживань попередніх керівників компанії.

Під час десятигодинного обшуку керівництво та співробітники компанії всебічно сприяли роботі слідчих та прокурорів у проведенні слідчих дій.

Керівництво Державного концерну висловлю вдячність за оперативні дії правоохоронних органів. Слідчим надається повний доступ до усіх матеріалів, що можуть мати цінність у проведенні розслідування.