Санкції США посилюють перспективи України в Індонезії

Індонезія є важливим партнером ДК "Укроборонпром" і українська оборонна промисловість має серйозні напрацювання у низці сфер співробітництва. Наразі, Концерн отримав нові перспективи на ринку Південно-Східної Азії, з огляду на санкції США щодо покупців російського озброєння, заявив Генеральний директор "Укроборонпрому" Павло Букін.

"Індонезія є важливим партнером "Укроборонпрому". Маємо серйозні напрацювання у низці сфер, що мають потенціал успішних двосторонніх проектів. Наші перспективи у регіоні Південно-Східної Азії, зокрема в Індонезії, істотно посилюються, з огляду на трансформацію цього ринку внаслідок чинника американських санкцій щодо покупців російських озброєнь. Вони передбачені чинним Законом США "Про протидію супротивникам США шляхом санкцій" (CAATSA)", – заявив Павло Букін.

Наразі Україна здатна задовольнити попит країн регіону на постачання окремих видів озброєнь, а також на обслуговування, ремонт і модернізацію наявної військової техніки.

"Ми готові запропонувати друзям з Індонезії спільні проекти в авіаційній, бронетанковій, суднобудівній галузях, у сфері високоточних озброєнь. Наш ОПК адаптований до ринку Індонезії та військових технологій, які там застосовуються.  Саме тому ДК "Укроборонпром бере активну участь у авторитетній міжнародній виставці Indo Defence 2018, де заплановані важливі двосторонні переговори", – підкреслив Генеральний директор "Укроборонпрому".

Зазначимо, що 7 листопада у Джакарті стартує міжнародна виставка Indo Defence 2018 на якій ДК "Укроборонпром" продемонструє провідні розробки оборонних підприємств України. У ході виставки, яка триватиме до 10 листопада, українська делегація, яку очолює  директор Концерну Павло Букін, проведе ряд зустрічей із потенційними замовниками українського озброєння та іноземними постачальниками сучасних передових технологій, зокрема у сфері виробництва боєприпасів та електроніки.

На стенді Концерну буде представлено сучасне українське ракетне озброєння, броньована техніка, радіолокаційні станції, літаки, а також військово-морська техніка, яка була розроблена та виготовляється підприємствами "Укроборонпрому".

Виставка Indo Defence охоплює практично весь спектр озброєння і військової техніки, що застосовуються в сухопутних військах, військово-повітряних і військово-морських силах країн Південно-Східної Азії. Виставка користується підтримкою Міністерства оборони Індонезії та є міжнародним форумом, на якому провідні оборонні компаній світового рівня демонструють новітні технології та системи.