СБУ підтвердила правомірність закупівлі техніки для ЗСУ фірмою "Укрінмаш"

Служба безпеки України не виявила фактів корупції в контракті закупівлі ДГЗІФ "Укрінмаш", що входить до складу ДК "Укроборонпром", двигунів для БТР-70 у британської компанії "RION ASSETS CO. LTD” в інтересах Міністерства оборони України.

За наданою СБУ інформацією техніка була завезена в Україну з території Євросоюзу та у повній відповідності чинному законодавству України. Інформацію з журналістського розслідування, в якому говорилося про ознаки фіктивності даного контракту,  в СБУ назвали неправдивою.

"Модифікація двигунів, яка необхідна для їх використання на військовій техніці, є товаром з істотними відмінностями від двигунів цивільного призначення, про які йшла мова в сюжеті програми "Слідство. Інфо". Також варто відзначити, що комерційні пропозиції інших постачальників даної продукції перевищували в 3-4 рази ціну, запропоновану іноземним постачальником", – повідомили в Службі безпеки України.

Нагадаємо, що з метою об’єктивного інформування громадськості щодо наявності або відсутності порушень при виконанні цього контракту, керівництво Державного концерну “Укроборонпром” звернулось до Президента України з проханням доручити Службі безпеки України провести всебічну перевірку умов виконання даної операції.