Серед 10-ка бронемашин за формулою 4х4 "Дозори-Б" назвали найкращими

Бронемашини "Дозор-Б", що пройшли відомчі випробування та експлуатувались військовими довели свої високі тактико-технічні характеристики. Про це повідомив Президент України Петро Порошенко після розмови з Міністром оборони України Степаном Полтораком, що відбулась на Львівському бронетанковому заводі, який входить до складу ДК "Укроборонпром".

"Серед десятка подібних бронемашин "Дозори" є найкращими", – зауважив Петро Порошенко.

Бронемашини "Дозор-Б", перша партія яких вже була передана ЗСУ, мають броню натівського стандарту, німецький двигун Deutz та американська коробка Allison.

"Більшість бронемашин з колісною формулою 4х4 сконструйовані  на цивільному шасі. Лише "Дозор-Б" має ходову БТРа, що знаходиться в броньованому корпусі. Це реальна бойова машина", – зауважив Заступник генерального директора з виробництва та авіабудування ДК "Укроборонпром" Володимир Коробов.

 Нагадаємо, що підготовлені у 2016 році виробничі потужності та технологічний процес дозволяє виготовляти на Львівському бронетанковому заводі “Дозори-Б” вже серійно. Нині працівники заводу очікують лише підписання контракту з МОУ.  Це відобразиться не тільки на самому заводі, а й на цілому комплексі суміжних підприємств всієї України. У кооперації виробництва “Дозору” задіяно 17 підприємств-учасників Концерну та 86 інших вітчизняних підприємств різних форм власності.