"Сьогодні агресора зупиняє сучасна зброя нашої армії" – Секретар РНБО Олександр Турчинов

Секретар РНБО України Олександр Турчинов урочисто відкрив виставку "Зброя та Безпека", на який ДК "Укрооборонпром" демонструє свої останні досягнення та перспективне озброєння. Він підкреслив той прогрес, який за лічені роки досяг весь оборонний комплекс України.

 "У 2014 році ми мали проблеми не лише зі зброєю, мали проблеми з бронежилетами, навіть не мали у що одягти армію. І головним пріоритетом була розбудова оборонно-промислового комплексу України. Але сьогодні оборонні підприємства виготовляють широкий спектр техніки, від вогнепальної зброї до бронетехніки та авіації. І сьогодні агресора зупиняє сучасна зброя нашої армії", – заявив Олександр Турчинов під час урочистої церемонії відкриття міжнародної виставки "Зброя та Безпека".

Нагадаємо, що міжнародна виставка "Зброя та Безпека" пройде 11-14 жовтня. На ній ДК "Укроборонпром" презентує найкращі зразки та передові досягнення оборонно-промислового комплексу України. Цьогоріч на об’єднаній експозиції представлені 237 експонатів 46 підприємств "Укроборонпрому".

З усіма зразками військової техніки та озброєння можна ознайомитись на стенді Концерну (3-E61) та на зовнішній експозиції біля МВЦ.