СпецТехноЕкспорт відправив за кордон чергову партію оборонної продукції

Компанія "СпецТехноЕкспорт", що входить до складу ДК "Укроборонпром", відвантажила чергову партію оборонної продукції для іноземного замовника.

В умовах особливого режиму роботи концерну та карантину в Україні компанія продовжує здійснювати усі банківсько-фінансові операції, що передбачені діючими договорами, та виконує усі взяті на себе зобов’язання з постачання оборонної продукції.

Водночас, "СпецТехноЕкспорт" відтермінував заплановані раніше закордонні відрядження своїх співробітників для проведення переговорів та укладання нових контрактів.

Компанія реалізовує антикризові заходи для захисту працівників та забезпечення безперебійності бізнес-процесів. 

Так, більшість працівників компанії переведено на дистанційний режим роботи та забезпечено усіма необхідними технічними засобами для виконання своїх функцій.

Представники окремих структурних підрозділів, які в силу особливостей службових обов’язків не можуть працювати поза офісом, забезпечені усіма необхідними умовами та засобами для мінімізації ризиків для їх здоров’я.

Наразі особливий режим роботи в умовах поширення інфекції коронавірусу COVID19 в Україні та світі не вплинув на операційну діяльність "СпецТехноЕкспорту".