Співпраця з НАТО – пріоритетний напрямок міжнародної інтеграції "Укроборонпрому"

Співпраця з НАТО – пріоритетний напрямок міжнародної інтеграції "Укроборонпрому"

Підприємства-учасники "Укроборонпрому" активно переходять на міжнародні стандарти роботи – 70% із них вже сертифіковані за ISO 9001 та впроваджується система управління та гарантування якості AQAP 2000. Про це йдеться в оприлюднених результатах діяльності Концерну в 2016 році.

"Укроборонпром" бере активну участь у розвитку оборонно-технічного співробітництва України з НАТО, країнами-членами і країнами-партнерами Альянсу", – повідомили в Держконцерні.

40 підприємств-учасників "Укроборонпром" отримали доступ до Головного каталогу НАТО з логістики (NATO Master Catalogue of References for Logistics). Цей інструмент дозволив підприємствам вітчизняного ОПК вийти на міжнародний ринок озброєння та реалізовувати програму імпортозаміщення. Запровадження роботи з каталогом допомогло "Укроборонпрому" швидко знайти європейських постачальників на заміну російським.

uop-natoКонцерн також отримав доступ до головного каталогу продукції військового призначення Альянсу. Понад 60 експертів "Укроборонпрому" отримали сертифікати зі стандартизації НАТО.

В рамках співпраці Україна-НАТО цього року вперше відбулась презентація української військової продукції та нових проектів – "День оборонної промисловості України в НАТО" безпосередньо в штаб-квартирі Альянсу (м. Брюссель, Бельгія).