Стан виконання держоборонзамовлення за 9 місяців 2020 року – інфографіка

За 9 місяців 2020 року підприємства державного концерну “Укроборонпром” виконали контракти за державним оборонним замовленням (ДОЗ) на 100% – ремонт і відновлення та на 98% – виготовлення та модернізація озброєння та військової техніки.

Попри обмеження, пов’язані з пандемією коронавірусу та карантинними заходами на підприємствах та в Україні, на кінець року очікується 100% виконання плану за державним оборонним замовленням.

У рамках цьогорічного ДОЗ виконуються 233 контрактів на суму 14,8 млрд грн для чотирьох державних замовників: Міністерства оборони, Національної гвардії, Державної прикордонної служби та Головного управління розвідки Міноборони. 86 з них є перехідними контрактами з 2019 року. 50 контрактів в рамках держоборонзамовлення виконуються з випередженням графіку.

Станом на жовтень 2020 року до виконання державного оборонного замовлення залучені 46 підприємств, які входять до складу “Укроборонпрому”.

Загалом замовники вже отримали 1586 одиниць нового, модернізованого та відремонтованого ОВТ, з яких 805 одиниць складає ракетно-артилерійське озброєння; 410 – бронетанкова техніка; 334 – радіолокаційні станції, ППО, засоби зв’язку, радіоборотьби та навігації; 31 – авіаційна техніка і обладнання; 6 – військово-морська техніка.

Цього року підприємства “Укроборонпрому” виконують 36% від загального обсягу держоборонзамовлення. Решта потреб замовників покладена на спецекспортерів – 10%, та приватних виробників – 54%.