Сучасні системи контролю та безпілотники від "Укроборонпрому" допоможуть вирішити проблему спостереження за кордоном

Глибина спостереження до 40 кілометрів, радіолокаційне та оптико-електронне спостереження за надводними, повітряними і наземними цілями, онлайн-аналіз та оперативне повідомлення про загрози. Такими є властивості новітнього комплексу  раннього виявлення, попередження та ідентифікації цілей  "AEROS", який нарешті вирішить проблему найбільш небезпечної ділянки кордону в Азовському морі поблизу Маріуполя (Донецька область).

Комплекс разом із 18 БпЛА, виробництва ДК "Укроборонпром" напередодні Нового року передав прикордонникам Президент України Петро Порошенко.

Оснащення прикордонників такою технікою є першим етапам співпраці ДК "Укроборонпром" та американської компанії "Aeroscraft". Другий – це практичне виробництво комплексів в Україні з тих комплектуючих, які будуть поставлятися з Америки. І третій етап – це максимальна локалізація виробництва і трансфер технологій. Все це відбуватиметься на технічній базі Державного концерну "Укроборонпром".

666"Є кілька ключових моментів, які вкрай важливі для нас. По-перше, це реальний трансферт технологій зі Сполучених Штатів, що є ознакою довіри та визнанням нашої професійності. По-друге, це реальний проект, реалізований, як то кажуть, "з нуля" та у стислі терміни. Це наша відповідь всім тим диванним експертам та зрадофілам, які лише й вміють, що робити популістичні заяви", – зауважив Заступник генерального директора з авіабудування та виробництва ДК "Укроборонпром" Володимир Коробов.

За словами американської компанії, система спостереження стала першим проектом, за яким обов’язково будуть інші.

"Ми задоволені співпрацею з українськими партнерами. Подібні проекти ми вже реалізовували у багатьох країнах. Але ніде і ніхто не справлявся з цією задачею настільки швидко та настільки ефективно",  – заявив засновник "Aeroscraft" Ігор Пастернак

Нагадаємо, що ДК "Укроборонпром" активно співпрацює к виробниками країн-членів НАТО та впроваджує міжнародні стандарти на своїх підприємствах. 70% підприємств-учасників Концерну  вже сертифіковані за ISO 9001 та впроваджується система управління та гарантування якості AQAP 2000. В рамках співпраці Україна-НАТО цього року вперше відбулась презентація української військової продукції та нових проектів – "День оборонної промисловості України в НАТО" безпосередньо в штаб-квартирі Альянсу (м. Брюссель, Бельгія).