Суд підтвердив правомірність зміни керівництва ДП "Завод 410 ЦА"

Розрив робочого контракту Державного концерну "Укроборонпром" з минулим очільником 410 заводу цивільної авіації, що входить до його складу, визнана правомірною. Відповідне рішення виніс Солом’янський районний суд м. Києва, відмовивши Сергію Подрєзі в задоволенні позову про визнання його звільнення незаконним. Слухання відбулось 20 вересня.

Рішення змінити менеджмент Заводу 410 ЦА було викликане системним опором з боку підприємства співпрацювати з "Укроборонпромом", ігноруванням Наказів, протидії виконанню органом управління своїх статутних повноважень, а також небажанням працювати прозоро та відкрито. 16 червня новим керівником підприємства призначений Віктор Ганькевич.

Також, окрім вищезгаданих причин зміни керівництва заводу цивільної авіації,  "Укроборонпромом" виявлені підозри стосовно мільйонних незаконних оборудок з коштами підприємства, невиконанням фінансового плану, та інше. Всі виявлені "Укроборонпромом" зловживання на підприємстві  взяті до уваги правоохоронними органами – ця інформація стала підставою відкриття кримінальних проваджень. У справах також розглядається безпосередня причетність колишнього керівництва "Заводу 410 ЦА" до протиправних дій.