СУДНОБУДІВНИЙ ЗАВОД ІМ. 61 КОМУНАРА СТАВ ШВИДШЕ РЕМОНТУВАТИ ВІЙСЬКОВІ КОРАБЛІ

ДП  "Суднобудівний завод ім. 61 комунара" у жовтні 2015 року пришвидшив темпи ремонту військових кораблів, у порівнянні з вереснем. Зараз термін виконання замовлень залежить тільки від своєчасного фінансування замовником, і як наслідок, закупівлі всіх необхідних матеріалів. Про це йшлося на плановій нараді на заводі, яка відбулася 29 жовтня.

На підприємстві посилено ключовий напрямок діяльності – будівництво і ремонт військових кораблів та цивільних суден для потреб національних замовників. Наразі "Суднобудівний завод ім 61 комунара" проводить ремонт десантних катерів "Сватове", ракетного катера "Прилуки" та Корабля морської охорони "Григорій Куроп’ятников". Крім того, в Одесі проводиться ремонт фрегату "Гетьман Сагайдачний".

Нещодавно терміни виконання робіт на заводі доводилося зсувати через брак оборотних коштів. Однак зараз підприємство виходить на планові показники. Зокрема, ремонт Корабля морської охорони "Григорій Куроп’ятников" виконується згідно з графіком робіт. Його основну частину планується закінчити до 1 грудня 2015 року і передати корабель під фарбування підводної частини.