Система управляння якістю КБТЗ відповідає міжнародним стандартам – результати аудиту

Система менеджменту якості, яка діє на ДП "Київський бронетанковий завод", відповідає вимогам міжнародних стандартів. Такий результат аудиту, проведеного ТОВ "Бюро верітас сертифікейшн Україна" .

КБТЗ отримало сертифікат про відповідність Системи управління якістю підприємства міжнародному стандарту ISO 9001:2008 і національному стандарту ДСТУ ISO 9001:2009. Ця система показала свою ефективність, допомогла підвищити позиції заводу на міжнародному ринку і покращити якість продукції.

"Проведення наглядового аудиту стало одним із кроків реалізації стратегії реформування ОПК України, яку впроваджує "Укроборонпром". Для розвитку нашого підприємства, для виходу на нові ринки та створення новітніх продуктів важливо дотримуватися політики прозорості та відкритості, а також відповідати всім міжнародним стандартам", – наголосив в.о. директора КБТЗ Вадим Шкавро.

Протягом 2016 року КБТЗ відремонтував близько 140 одиниць бронетехніки та іншого важкого озброєння і виробив для українських бійців більше півсотні нових БТР-3. Завод завершив монтаж абсолютно нового цеху для виробництва корпусів для цих бронемашин і організувало сучасне складально-зварювальне виробництво. Завдяки налагодженню нового етапу виробництва завод отримав можливість в рази наростити виробництво, скоротити витрати та закласти новий технологічний потенціал підприємства.

_DSC3786

Нагадаємо, "Укроборонпром" розробив стратегію реформування ОПК України, яка зокрема, передбачає внутрішній і зовнішній аудит. Він дозволяє отримати об’єктивний погляд на Концерн з боку провідних міжнародних експертів, сфокусуватися на ефективному використанні ресурсів, впровадити міжнародні стандарти управління та систему звітності. Це допоможе залучити нових інвесторів, запропонувати їм зрозумілий принцип входження в капітал, захистити самі інвестиції та створити унікальну ринкову пропозицію.

Серед інших ключових напрямків стратегії реформування ОПК від "Укроборонпрому": кластеризація, корпоратизація, захист технологій і створення платформи інноваційних розробок.