ТАЇЛАНД СТАНЕ СТРАТЕГІЧНИМ ПАРТНЕРОМ УКРАЇНИ У ВТС

Високопосадовці Міністерства оборони (МО) Таїланду відзначили важливість поглиблення військово-технічної співпраці з Україною. Про це йшлося під час зустрічі представників ДК "Укроборонпром" із тайською делегацією. Перемовини відбулись в рамках участі Концерну в Міжнародній оборонній виставці "Defense & Security-2015" на стенді української експозиції.

Сторони обговорили строки виконання нових контрактів та нові перспективні проекти. Позитивних результатів досягнуто у спілкуванні із Заступником директора департаменту боєприпасів МО Таїланду генерал-майором Авутом Аемворгом у розрізі роботи підприємств-учасників "Укроборонпрому" ракетно-артилерійської спеціалізації.

Можливості спільного виробництва бронетранспортерів БТР-3Е1 представники "Укроборонпрому" обговорили із Заступником головного фінансиста Міністерства оборони Таїланду та радником Головнокомандувача королівської тайської армії паном Чайчапатом Хутрасіном.

Також делегація приймаючої країни виставки ознайомилась із новітніми розробками, що цьогоріч демонструє український оборонний комплекс у Бангкоці.

Нагадаємо, що ДК "Укроборонпром" налагодить складальне виробництво української техніки в Таїланді.

Довідка: "Defense & Security-2015" – одна з найбільших виставок оборонної промисловості в Азійському регіоні, що проводиться під патронатом Міністерства оборони Таїланду та Королівських Збройних Сил. Цьогоріч свою продукцію експонують понад 400 провідних світових оборонних компаній з 50 країн світу. "Укроборонпром" представляє протитанкові ракетні комплекси, новітню артилерію, перспективну авіаційну техніку та системи РЕБ.