У Харківському авіаційному інституті пройшов круглий стіл "Співпраця бізнес-спільноти та сфери освіти" за участю ДК "Укроборонпром"

Під час круглого столу "Співпраця бізнес-спільноти та сфери освіти", який пройшов у Харківському авіаційному інституті, піднімались питання забезпечення національної безпеки України та ефективного використання всього потенціалу України для створення сучасного озброєння та техніки.

"Одним із головних напрямів розвитку оборонно-промислового комплексу України є тісна співпраця із провідними науковими центрами, такими, як Харківській авіаційний інститут. Завдяки такому співробітництву проходить консолідація зусиль для забезпечення оборонних підприємств підготовленими кадрами. Створюються умови для максимально ефективного використання навчальних і наукових можливостей вузів. Окрім того, це дозволяє зберегти трудовий потенціал оборонної галузі", – заявив під час круглого столу заступник Генерального директора з розвитку Державного концерну "Укроборонпром" Артур Херувімов.

Слід зазначити, що "Укроборонпром" ініціював програму розширення співробітництва з провідними вищими навчальними закладами України, яка знайшла підтримку у керівництва Міносвіти, Міноборони. Наразі підписано меморандуми про партнерство та співробітництво з 48 вищими навчальними закладами країни, серед яких і Харківський авіаційний інститут.

Саме така співпраця є основою для розвитку оборонних технологій, яка визначається наявністю проривних науково-технічних ідей, розробок, напрацювань, що народжуються разом з науковими школами та освітніми установами.

Нагадаємо, що Державний концерн "Укроборонпром" розпочав процедуру підготовки технічного завдання для проведення незалежного аудиту. Концерн розраховує на участь у ньому найбільших світових аудиторських компанії, зокрема, з так званої "Великої четвірки".