У Пакистані очікують на випробування українських озброєнь, запланованих до закупівлі

У рамках Міжнародної оборонної виставки IDEAS-2018 на стенді ДК "Укроборонпром" відбулася зустріч представників України з начальником штабу Сухопутних військ Пакистану, генерал-лейтенантом Надімом Разою. Пакистанський військовий посадовець високо оцінив стан розвитку двостороннього військово-технічного співробітництва і виконання українською стороною укладених контрактів.

Генерал-лейтенант Надім Раза акцентував увагу на важливості подальшого поглиблення оборонно-промислової кооперації між країнами. Зокрема, він визначив зацікавленість своєї держави у співпраці з Україною у таких сферах як бронетехніка, високоточне озброєння та авіація.

Військовий очільник відзначив, що Збройні Сили Ісламської Республіки Пакистан зацікавлені у скорішому проведенні випробувань українського озброєння і військової техніки, запланованих до закупівлі.

Міжнародна оборонна виставка IDEAS-2018 проходить у м. Карачі (Ісламська Республіка Пакистан) з 27 по 30 листопада. Форум відбувається раз у два роки, та є одним із найбільших у Південно-азійському регіоні, який на сьогодні відкриває значні перспективи для України у сфері розвитку військово-технічного співробітництва.