УКРАЇНА ТА КАНАДА СПІЛЬНО РОЗВИВАТИМУТЬ ВИСОКІ ТЕХНОЛОГІЇ У ЛІТАКОБУДУВАННІ

В ході Міжнародного аерокосмічного саміту 2015 у м. Отава Генеральний директор ДК "Укроборонпром" Роман Романов та директор ДП "Спецтехноекспорт" Павло Барбул провели переговори з провідними канадськими компаніями щодо розвитку спільних високотехнологічних проектів у сфері літакобудування.

"Така кооперація необхідна обом країнам для збереження своїх позицій на світовому ринку озброєнь та техніки. Виробництво надсучасних авіадвигунів, радарів, систем навігації та комунікації, дозволить значно розширити експортні можливості України. І в даному випадку мова йде про експорт техніки та послуг не лише в країни третього світу", – зазначив Павло Барбул, директор "Спецтехноекспорт".

"Компанії світового рівня, такі як Pratt & Whitney Canada, United Technologies, Esterline Electronics, IMP Group, бачать Україну своїм стратегічним партнером. Аерокосмічна галузь залишається ключовою для розвитку інновацій та економічного зростання в Канаді, то ж досвід цієї країни допоможе нам зміцнити військово-промисловий потенціал України", – сказав Роман Романов, директор ДК "Укроборонпром".

Також в рамках цього візиту відбулися зустрічі з Головою Конгресу українців в Канаді та Віце-президентом Світового Конгресу українців Павлом Гродом, Віце-президентом Канадсько-української торгової палати Іваном Іванюрою, керівництвом Канадської асоціації з оборони і безпеки, в ході яких сторони домовилась про подальший розвиток партнерства в оборонній сфері.

Нагадаємо, в жовтні цього року ДП "Антонов" замовило двигуни PW150A у канадської компанії Pratt&Whitney Canada для їх установки на новий Ан-132D. Це стане першим великим проектом в оборонній сфері, реалізованим у тісній співпраці з  канадською компанією.

Довідка:

Державне підприємство "СпецТехноЕкспорт" – одна із найбільших компаній-спецекспортерів України у складі ДК "Укроборонпром", що спеціалізується на експорті та імпорті новітньої зброї, військової продукції і технологій, а також техніки спеціального призначення. "СпецТехноЕкспорт" тісно співпрацює з вітчизняними підприємствами, науково-дослідними центрами, конструкторськими бюро, а також державними та приватними компаніями з більш ніж 30 країн світу.