Україна та Молдова підписали Меморандум про модернізацію та постачання ОВТ

ДП "Промоборонекспорт" та Міністерство оборони Республіки Молдова у рамках Міжнародної оборонної виставки "Зброя та Безпека-2018" 11 жовтня підписали Меморандум про взаємодію. Документ передбачає надання сторонами послуг із капітального ремонту та модернізації бронетанкової та авіаційної техніки.

Також домовлено про можливість постачання української військової техніки Збройним силам Республіки Молдова.

Сторони наголосили на перспективах співпраці ще у низці напрямків ВТС.

Зазначимо, що у рамках міжнародної виставки "Зброя та безпека" 9 жовтня підписано Меморандум між ДК "Укроборонпром" та компанією "EXCALIBUR" (Чехія). Його мета – об’єднати зусилля української і чеської сторін з метою розробки, виготовлення та маркетингового просування інноваційної продукції у галузі бронетехніки. Документ передбачає готовність обох сторін спільно здійснювати науково-технічну та дослідно-конструкторську діяльність, спрямовану на створення нових зразків військової техніки та озброєнь.

Натомість, Державна компанія "Спецтехноекспорт" підписала з турецькою компанією Aselsan Меморандум про організацію спільного виробництва турецьких засобів радіозв’язку в Україні. Налагодження виробництва турецьких систем радіозв’язку в Україні дозволить Міністерству оборони України отримати доступ до найсучасніших технологій у сфері зв’язку.