Україна та Пакистан зацікавлені у посиленні військово-технічного співробітництва

Державний концерн "Укроборонпром" та підприємства, що входять до його складу, представляють досягнення та можливості українського оборонно-промислового комплексу у рамках міжнародної оборонної виставки IDEAS-2018, яка сьогодні, 27 листопада, стартувала у м. Карачі (Ісламська Республіка Пакистан).

У ході міжнародного форуму українська офіційна делегація, яку очолює Перший заступник секретаря РНБО України Олег Гладковський, проведе низку важливих зустрічей та переговорів із  керівництвом оборонних структур та підприємств оборонного-промислового комплексу Пакистану. На них, зокрема, йтиметься про стан виконання існуючих угод, можливості розширення співпраці, та про перспективні проекти військово-технічного співробітництва.

На українському стенді представлено передові розробки українського оборонно-промислового комплексу. Наприклад, високоточні протитанкові ракетні комплекси виробництва ДККБ "Луч", інше високоточне озброєння та системи управління артилерійським вогнем, а також макети українського танка БМ "Оплот", бронетранспортера БТР-4, бронеавтомобіля "Козак".  

IDEAS (International Defence Exhibition and Seminar) вважається однією з провідних міжнародних оборонних виставок та проходить раз у два роки. Форум – один із найбільших у Південно-азійському регіоні, який на сьогодні відкриває значні перспективи для України у сфері розвитку військово-технічного співробітництва.