Українська армія в десятці сильніших на континенті – Петро Порошенко

Сьогодні Збройні сили України увійшли в десятку сильніших армій на континенті . Про це заявив Президент України Петро Порошенко під час візиту до Львівського бронетанкового заводу, що входить до складу ДК "Укроборонпром".

"Наші ЗСУ, наші герої, зупинили російську агресію та звільнили дві третини окупованого Донбасу.  Українська армія та "Укроборонпром" вже інші, набагато кращі, аніж 3 роки тому", – повідомив Глава держави.

Петро Порошенко  зауважив, що сьогодні український воїн має найголовніше – він добре озброєний. Цього року ще більше нової та сучасної надійде до лав Збройних сил зусиллями "Укроборонпрому".

За 3 роки ДК "Укроборонпром" передав українській армії понад 12 тисяч одиниць озброєння та військової техніки, майже 3,5 тисячі вузлів та агрегатів, представив 15 вітчизняних інноваційних розробок.

Нагадаємо, що навесні 2014 року "Укроборонпром" почав мобілізацію всіх виробничих і наукових сил у створенні міцного щита для захисту кордонів України. Лише за перший рік протистояння виробництво і модернізація зброї та військової техніки зросло у 36 разів. Армія системно та в повному обсязі отримує всю необхідну зброю і техніку, відповідно до Держоборонзамовлення.