Українська артилерія повністю відповідає домінуючим вимогам НАТО – Петро Порошенко

Українська артилерія повністю відповідає домінуючим вимогам НАТО – Петро Порошенко

Українська артилерія відповідає вимогам і принципам роботи, які домінують серед наших країн-партнерів, членів НАТО. Ключова характеристика – це точність. І ми впевнено просуваємося цим шляхом. Про це сказав Президент, Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко під час відвідування практичних занять з питань нарощування спроможностей ракетних військ і артилерії Збройних Сил України в одній із військових частин на Київщині.

"Півтора роки тому на цьому полігоні під час практичного показу ми обговорювали проблеми розвитку вітчизняної артилерії та ракетних військ. На сьогодні майже повністю відновлено парк засобів радіотехнічної розвідки. Зокрема, звукометричний комплекс АЗК-7, комплекс артилерійської розвідки СНАР-10. На завершальному етапі знаходяться роботи з розроблення сучасного комплексу артилерійської розвідки "Радіо-Теодоліт" та модернізованого АЗК-5", – сказав Петро Порошенко.

Нагадаємо, що ДК "Укроборонпром" продовжує нарощувати боєздатність артилерійських частин та з‘єднань Збройних Сил України. За останні три роки "Укроборонпром" передав українській армії більше 4000 одиниць ракетно-артилерійського озброєння, серед яких самохідні артилерійські установки, системи реактивного залпового вогню, міномети, протитанкові ракетні комплекси, яке допомагає нашим захисникам боронити Україну. А зараз підприємства "Укроборонпрому" концентрується, в тому числі, на передових розробках, які зможуть вивести українську артилерію на принципово новий рівень.