"Укрінмаш" відзначив свою 25-річницю

ДГЗІФ "Укрінмаш", який входить до складу ДК "Укроборонпром", сьогодні 25 листопада відсвяткував 25-річну річницю своєї діяльності. Завдяки діяльності "Укрінмашу" Україна завоювала репутацію надійного і відповідального постачальника озброєння у всьому світі і займає серйозні позиції в системі військово-технічного співробітництва України з іноземними державами.

Саме "Укрінмаш" з початком агресії проти України три роки тому одним із перших організував імпорт іноземної продукції необхідної для забезпечення потреб військових в зоні АТО. Сьогодні у активі підприємства налагодження взаємовигідного співробітництва з провідними світовими виробниками зброї,  з якими за останні два роки укладено більше двох сотень контрактів про постачання продукції військового призначення для Збройних сил України та інших силових структур.

Окрім того, в цьому році "Укрінмаш" активно направивши свої зусилля у розвиток кібербезпеки, захисту від безпілотників, розпочав свою діяльність у сфері розвитку сучасного озброєння. Частина з цих розробок вже була представлена на виставці "Зброя та Безпека 2016", яка пройшла у жовтні.