“Укроборонпром” очищується: на підприємствах-учасниках Концерну частішають обшуки

Співробітники Державного бюро розслідувань проводять обшуки у приміщеннях Державного концерну "Укроборонпром" та підприємствах-спецекспортерах, що входять до складу Концерну.

Обшуки відбуваються на підставі ухвали суду в рамках розслідування кримінального провадження за фактом зловживання службовим становищем посадових осіб Національного банку України у 2016 р.

Слідчі вилучають документи та інші речі, що мають доказове значення у кримінальному провадженні. Під час досудового розслідування встановлюється причетність посадових осіб Державного Концерну "Укроборонпром" та підприємств-учасників Концерну.

Працівники Державного бюро розслідувань були безперешкодно допущені до усіх приміщень Концерну та підприємств-учасників, їм надається доступ до всієї наявної на підприємствах документації в робочому режимі. 

Керівництво Державного Концерну "Укроборонпрому" сприятиме будь-яким санкціонованим слідчим діям під час розслідування усіх кримінальних проваджень стосовно Концерну та підприємств-учасників. Інформація та документи на запити слідчих надаватимуться у повному обсязі, відповідно до Кримінального процесуального кодексу України. 

Раніше працівники Державного Концерну добровільно надавали запитувану правоохоронцями інформацію та документи у рамках даного кримінального провадження. 

Як відомо, з 2014 року до Єдиного реєстру досудових розслідувань були внесені 554 кримінальних провадження щодо порушень на підприємствах державного концерну "Укроборонпром".