"Укроборонпром" аналізує використання вітчизняної зброї під Авдіївкою, щоб зробити її ще потужнішою

ДК "Укроборонпром" проводить ґрунтовний аналіз використання української зброї та техніки у боях під Авдіївкою для покращення її характеристик. Про це заявили у Держконцерні.

"Наша бронетехніка і стрілецьке озброєння дозволили серйозно дати по зубах ворогу під Авдіївкою. Але ми хочемо зробити їх ще потужнішими. Тому проводимо значну інтелектуальну й аналітичну роботу, щоб посилити характеристики виробів", – зазначили в Департаменті виробництва "Укроборонпрому".

Спеціалісти здійснюють роботу по аналізу за такими характеристиками, як точність, дальність і швидкість прицілювання, витривалість у складних умовах, моторесурс і потужність бронетехніки. На основі зібраних даних заводи "Укроборонпрому" вносять зміни.

У Держконцерні нагадали, що БТР-4 після реальних боїв отримав понад 900 змін і вдосконалень на основі побажань військових. Цей досвід "Укроборонпром" переносить і на іншу техніку.

"Наше завдання – постачати ЗСУ кращу зброю та техніку, щоб українські військові з’являлися на полі бою з міцною бронею і влучним озброєнням. Шлях до цього – створення новітніх зразків світового рівня та вдосконалення існуючих", – сказали в "Укроборонпромі".

Нагадаємо, "Укроборонпром" на 100% виконав державне оборонне замовлення 2016 року. Держконцерн передав військовим 2139 одиниць нового та модернізованого ОВТ. З них бронетанкової техніки – 109 одиниць; озброєння повітряних сил та ППО – 36 одиниць; ракетно-артилерійського – 766 одиниць, а ракет та боєприпасів – 712; спеціальної техніки, засобів зв`язку, радіоелектронної боротьби та навігації – 516 одиниць.