"Укроборонпром" демонструє передові авіаційні розробки в Індії

ДП "СпецТехноЕкспорт", що входить до складу ДК "Укроборонпром" демонструє більше 20 видів техніки авіаційної галузі на найбільшій в Індії спеціалізованій авіакосмічній виставці AeroIndia-2017, що проходить з 14 по 18 лютого у місті Бангалор. 

Українська експозиція представлена моделями військово-транспортних літаків ДП "Антонов", серед яких нові Ан-132 та Ан-178, безпілотними літальними апаратами "Sparrow-LE" та “Sparrow” від компанії "Спайтек", ракетами класу повітря-повітря Р-27Р, Р-27ЕТ та Р-73, засобами захисту літаків та вертольотів АСО та АДРОС, а також керованими протитанковими ракетами "Комбат" від ДАХК "Артем", авіаційними пусковими установками від Красилівського агрегатного заводу. Свої можливості з модернізації військово-транспортних літаків демонструють "410 Завод цивільної авіації" та "Одеський авіаремонтний завод".

Міжнародна авіакосмічна виставка AeroIndia проводиться в Індії вже в одинадцяте і за цей час стала центром з розвитку співпраці оборонних підприємств авіаційної галузі в усій Азії. Учасниками виставки є провідні світові компанії військової та цивільної авіапромисловості.

Нагадаємо, що минулого року ДП ДГЗП "СпецТехноЕкспорт" успішно представило український оборонно-промисловий комплекс на міжнародній виставці сухопутних та морських озброєнь DefExpo-2016, в ході якої було досягнуто ряд домовленостей про початок реалізації спільних оборонних проектів з Індією.

DSC_2525