"Укроборонпром" демонструє представникам НАТО здобутки вітчизняного ОПК в стінах ВРУ

Державний концерн "Укроборонпром" демонструє здобутки вітчизняного оборонно-промислового комплексу до 20-річчя Хартії про особливе партнерство Україна-НАТО. 25 одиниць озброєння в макетах та натурних зразках розмістили прямо у Верховній Раді України.

"Укроборонпром" представляє сучасні та інноваційні зразки військової техніки. Бронемашини, безпілотники, протитанкові ракетні комплекси, ракетне та артилерійське озброєння, новітні літаки – все це розроблено підприємствами Концерну для українських Збройних сил", – повідомили в Концерні

Підприємства-учасники “Укроборонпрому” активно переходять на міжнародні стандарти роботи – 70% із них вже сертифіковані за ISO 9001 та впроваджується система управління та гарантування якості AQAP 2000. 40 підприємств-учасників "Укроборонпром" отримали доступ до Головного каталогу НАТО з логістики (NATO Master Catalogue of References for Logistics). Цей інструмент дозволив підприємствам вітчизняного ОПК вийти на міжнародний ринок озброєння та реалізовувати програму імпортозаміщення. Запровадження роботи з каталогом допомогло “Укроборонпрому” швидко знайти європейських постачальників на заміну російським.

Нагадаємо, що нещодавно Агенція НАТО з підтримки та постачання (АНПП) виступила з пропозицією включити підприємства ОПК України до переліку виробників продукції оборонного призначення. Таким чином Державний концерн “Укроборонпром” може отримати дозвіл на участь в тендерах на постачання товарів та послуг в інтересах країн-членів та партнерів Альянсу в рамках програми “Несистемні Брокерські Послуги”.