"Укроборонпром" ділиться досвідом гібридноі війни на AUSА-2017

В рамках американської виставки AUSA, що нині триває у Вашингтоні, ДК "Укроборонпром" та посольство України в США провели прес-конференцію щодо участі оборонної індустрії України в гібридній війні.

Відкриваючи захід Посол України в США Валерій Чалий наголосив на тому, що бойовий досвід Збройних сил України, які використовують українську техніку в реальних умовах, є унікальним для міжнародних партнерів. "Україна готова й надалі співпрацювати в напрямку нових проектів з розвитку інноваційних оборонних технологій", – додав він.

 "Головною метою участі Державного Концерну "Укроборонпром" у міжнародній виставці AUSA є налагодження кооперації з американськими компаніями", – зазначив очільник Концерну Роман Романов.

За його словами, пошук нових можливостей для кооперації з американським бізнесом, реалізація нових спільних проектів з виробництва засобів оборони, а також пошук готових високотехнологічних рішень для їх швидкої інтеграції в українські зразки озброєнь є пріоритетними напрямками роботи для промисловості обох країн.

 "Забезпечення безпеки України означає безпеку всієї демократії в світі. Цього можна досягти лише завдяки співпраці зі своїми стратегічними партнерами",- наголосив очільник Концерну Роман Романов.

 Особистим досвідом використання української техніки з учасниками заходу поділився бойовий генерал-майор української армії Сергій Ковальчук. За його словами, жодній армії світу протягом декількох останніх десятиліть не довелось протидіяти сильнішому противнику. За допомогою проведення симетричних операцій та швидкий адаптації оборонної промисловості до потреб військових, Україна дала відсіч ворогу та продовжує протидіяти викликам гібридного війни.

 Нагадаємо, США є одним із найважливіших партнерів "Укроборонпрому", з яким реалізуються спільні проекти у сфері виробництва сучасного озброєння та відбувається поглиблення співпраці у сфері безпеки. ДП "Антонов" активно співпрацює із американською компанією Honeywell, яка постачає авіоніку для літаків АН-132.   Екс-керівник Агентства передових оборонних дослідницьких проектів (DARPA) став радником з питань довгострокового розвитку "Укроборонпрому". Держконцерн та одна із найвідоміших бізнес-шкіл США Thunderbird School of Global Management, яка є частиною найбільшого університету США – Університету штату Арізона, розпочали спільний проект по навчанню керівників оборонної промисловості України в партнерстві з Міжнародним інститутом менеджменту в Києві.