Укроборонпром домовляється про ремонт і модернізацію авіації Пакистану

У рамках Міжнародної оборонної виставки IDEAS-2018 відбулися переговори представників ДК "Укроборонпром" із командувачем Військово-повітряних Сил, головним маршалом авіації Пакистану Муджахідом Анвар Ханом.

Сторони висловили високу оцінку двостороннім взаєминам у сфері авіації. Було досягнуто домовленості щодо аналізу і моніторингу всіх чинних двосторонніх угод. Цей результат стане основою дорожньої карти для подальших більш глибоких двосторонніх взаємин.

Муджахід Анвар Хан наголосив, що його країна зацікавлена у максимальній співпраці з Україною у сфері авіації. Серед перспективних проектів, які можуть бути реалізовані вже ближчим часом, він назвав послуги підприємств "Укроборонпрому" з капітального ремонту транспортних літаків, які свого часу поставила Україна. Також ідеться про надання послуг з підготовки пакистанських спеціалістів, які вже прибули в Україну, з ремонту окремих агрегатів. Було відзначено ґрунтовне зацікавлення Пакистану у послугах з ремонту і модернізації гелікоптерів, які знаходяться на озброєнні ВПС Пакистану. Сторони визначили низку кроків щодо оптимізації логістичної політики у взаєминах.

Українська делегація наголосила, що готова надати партнерові максимально широке коло авіаремонтних послуг.

Міжнародна оборонна виставка IDEAS-2018 проходить у м. Карачі (Ісламська Республіка Пакистан) з 27 по 30 листопада. Форум відбувається раз у два роки, та є одним із найбільших у Південно-азійському регіоні, який на сьогодні відкриває значні перспективи для України у сфері розвитку військово-технічного співробітництва.