"Укроборонпром" домовився про скликання робочої групи ВТС Індії та України

В рамках участі Державного концерну "Укроборонпром" на виставці  "АероІндія-2017" з представниками вищого військового керівництва країни-господаря було погоджено якомога скоріше скликання спільної робочої групи з питань співробітництва у сфері оборони України та Індії. Завданням цієї групи є прискорення реалізації низки оборонних проектів в авіаційній та бронетанковій сфері, протиповітряній обороні та ракетно-артилерійському озброєнні, технічному забезпеченню військово-морських сил.

В ході перших двох днів роботи на виставці були проведені предметні переговори з Міністром оборони Індії, Державним секретарем оборони, Державним секретарем з оборонної промисловості, Головнокомандуючим ВМС, Командуванням ВПС Республіки Індія.

Особливу увагу на переговорах було приділено існуючим проектам зі створення нових цивільних та військово-транспортних літаків на базі літаків сімейства "Антонов", локалізації виробництва українських оперативно-тактичних та тактичних БПЛА в Індії та прискоренню подальшої модернізації індійського парку Ан-32. Нагадаємо, що останні п’ять із сорока літаків Ан-32, що проходили модернізацію в Україні, були передані "Спецтехноекспортом" індійській стороні у 2015 році.

В рамках програми "Make in India" було також обговорено можливості індійських компаній в участі в реалізації найбільш пріоритетних проектів з імпортозаміщення російських товарів, яку активно реалізує ДК "Укроборонпром".