Укроборонпром: довіра міжнародних партнерів зростає

Протягом минулого тижня відбулася низка важливих зустрічей генерального директора Концерну Юрія Гусєва на міжнародному рівні як в Україні, так і поза її межами.

У рамках офіційного візиту Президента України Володимира Зеленського до держави Катар у понеділок, 5 квітня, підписано Меморандум про співпрацю між Укроборонпромом і Barzan Holdings.

Також Юрій Гусєв мав низку робочих зустрічей з послами країн-партнерів. Зокрема, під час зустрічі Посол Ісламської Республіки Пакистан Ноель Ізраель Хохар висловив переконання у великому потенціалі партнерства наших країн у галузі військово-технічного співробітництва. Вже є успішні проєкти та триває робота щодо розширення співпраці.

З Послом Азербайджану Ельмірою Ахундовою гендиректор Концерну обговорив перспективи поглиблення взаємовигідного партнерства у рамках підготовки робочого візиту делегації на чолі з віцепрем‘єр-міністром – міністром з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексієм Резніковим до Баку, який відбудеться найближчим часом.

Також минулого тижня проведено донорську конференцію Укроборонпрому за участю представника NATO в Україні Олександра Віннікова, послів і повноважних представників цілої низки держав – партнерів України. Йшлося про необхідність реформування ОПК України для зміцнення обороноздатності нашої держави, важливість ухвалення законопроєкту № 3822 і комплексної реформи Концерну. Перший заступник генерального директора Укроборонпрому Роман Бондар презентував бачення конкретних напрямів співпраці та спільних проєктів. Концерн високо цінує міжнародну підтримку його команди та реформи Укроборонпрому.

У суботу, 10 квітня, Юрій Гусєв узяв участь у засіданні Стратегічної групи під керівництвом президентів України та Туреччини. З турецькими партнерами досягнуто домовленості про поглиблення військово-технічного співробітництва у низці конкретних напрямків.

"Наразі ми активізуємо нашу співпрацю з іноземними державами та доводимо, що є надійним партнером і постачальником якісної продукції та сервісів. Довіра міжнародних партнерів до нас і нашої продукції зростає, – зазначив керівник Концерну. – У січні – березні поточного року спецекспортери Укроборонпрому уклали втричі більше зовнішньоекономічних контрактів та значно збільшили обсяги експортно-імпортних операцій – на 55% – у порівнянні з аналогічним періодом минулого року".