"Укроборонпром" дякує військовій прокуратурі за повернення коштів ДП "Миколаївський суднобудівний завод"

Військова прокуратура Південного регіону України, опрацювавши інформаційне звернення від ДК "Укроборонпром", захистила інтереси ДП "Миколаївський суднобудівний завод" у справі заборгованості з боку приватних фірм у обсязі 800 тисяч гривень. У відповідності до рішення господарського суду м. Києва та господарського суду Запорізької області задоволено позови щодо повернення коштів на підприємство.

Ці порушення з боку підприємців, які співпрацювали з ДП "Миколаївський суднобудівний завод" (колишній ДП "Суднобудівний завод ім. 61 комунара"), було виявлено комісією ДК "Укроборонпром" в лютому 2017 року, а інформація про це була передана у прокуратуру.

"З’ясовано, що вказана заборгованість виникла у зв’язку з несвоєчасною оплатою послуг, наданих за договорами комерційним структурам. У той час, коли перед працівниками державного підприємства "Миколаївський суднобудівний завод", що має стратегічне значення для економіки і безпеки держави існує значна заборгованість із виплати заробітної плати, підприємці "забули" розрахуватися за отримані послуги. Наразі військовою прокуратурою вживаються вичерпні заходи задля реального виконання рішень судів", – проінформувала військова прокуратура Південного регіону України.