"Укроборонпром" готує технічне завдання для проведення незалежного аудиту

Державний концерн "Укроборонпром" розпочав процедуру підготовки  технічного завдання для проведення незалежного аудиту. Концерн розраховує на участь у ньому найбільших світових аудиторських компанії, зокрема, з так званої "Великої четвірки".

"Прозорість завжди була і залишається пріоритетом "Укроборонпрому". Незалежний аудит має допомогти нам вирішити одразу низку завдань. По-перше, оптимізувати бізнес-процеси управління, наблизивши їх до світових стандартів. По-друге, дати відповідь на низку стратегічних питань: що є нашою унікальною ринковою пропозицією, які ринки є найбільш перспективними. По-третє, ми отримаємо дорожню карту для оптимізації роботи з іноземними інвесторами. Нарешті, ми очікуємо від аудиту беззастережного підтвердження прозорості фінансової діяльності Концерну", – зазначили в "Укроборонпромі".

Нагадаємо, "Укроборонпром" презентував стратегію реформування оборонно-промислового комплексу Україні. Вона передбачає чіткі послідовні кроки: корпоратизацію, аудит, кластеризацію, захист технологій і запуск платформи розвитку інновацій.