"Укроборонпром" має намір створити спільні з Литвою підприємства – результати BALTIC DEFENCE INNOVATION CONFERENCE 2016

Асоціації литовських оборонних підприємств та керівники інших компаній висловили свою зацікавленість у створенні спільних підприємств та виробничих майданчиків з "Укроборонпромом". Такі результати "BALTIC DEFENCE INNOVATION CONFERENCE 2016", на якому Держконцерн представив Заступник генерального директора з розвитку Державного концерну "Укроборонпром" Артур Херувімов.

"Ми впевнено переходимо від ремонту застарілого озброєння до виробництва сучасних зразків зброї і військової техніки. Вже зараз в розробці знаходяться десятки нових видів озброєння і всі вони будуть відповідати міжнародним стандартам", – заявив Артур Херувімов під час презентації Концерну.

Він також додав, що "Укроборонпром" розпочав реформу вітчизняного оборонно-промисловий комплекс – "Ми швидко інтегруємо міжнародні стандарти в український оборонний промисловий комплекс і підкорюємо міжнародні ринки".

Заступник провів низку стратегічних переговорів не лише в рамках конференції. Артур Херувімов також зустрівся з Керівником озброєння Міністерства національної оборони Литви Даріусом Ужкурайтісом щодо поглиблення співпраці між країнами.

Нагадаємо, що Авторитетний Стокгольмський інститут дослідження проблем миру (SIPRI) обновив рейтинг виробників зброї, на якому ДК "Укроборонпром" піднявся одразу на 11 сходинок. По результатам оцінки продажів зброї у 2015 році, які були зроблені аналітиками на основі відкритої інформації, ДК "Укроборонпром" опинився на 81 позиції серед усіх збройних компаній світу.