"Укроборонпром" на Airshow China-2016 домовився про поглиблення співробітництва з Китаєм

У рамках міжнародного авіакосмічного салона Airshow China-2016, який проходить у місті Чжухай, ДК "Укроборонпром" домовився про поглиблення взаємовигідної співпраці із Китайською Народною Республікою.

Делегація Держконцерну, яку очолює заступник Генерального директора з розвитку Артур Херувімов, провела переговори із представниками  компанії TOCHMA, які стосувались розробки нових систем озброєння, що відповідають вимогам сучасних конфліктів. На зустрічі також були присутні посол України в КНР Олег Дьомін та генерал-майор Микола Шевцов, начальник Озброєння Збройних сил України.  

Фахівці "Укроборонпрому" провели переговори із представниками Головного управління по розробці озброєння та військової техніки Центральної Ради КНР – з начальником Управління розвитку озброєння  Лі Удзюнем. Переговори були сконцентровані навколо поглиблення взаємовигідної співпраці оборонно-промислових комплексів країн та створення сумісних проектів із розробки нових видів високотехнологічного озброєння.

В рамках виставки також відбулась зустріч делегації Концерну з представниками компанії AVIC щодо розширення співпраці між підприємствами.

Нагадаємо, що на Міжнародному авіакосмічному салоні Airshow China-2016, який розпочався 1 листопада, Україна представляє ракети класу “повітря-повітря”, некеровані ракети різних версій, а також літаки Ан-132, Ан-158 та унікальний Ан-178.