"Укроборонпром" на електронних торгівельних майданчиках – 50 тисяч тендерів та 830 мільйонів економії

Державний концерн "Укроборонпром", з моменту проведення першого електронного тендеру у жовтні 2014 року, зекономив 830,94 мільйонів гривень, а загальна кількість тендерів на останній день січня склала 50958. Лише за один січень 2017 року було проведено 3076 торгів, які дозволили зекономити 36,96 мільйонів гривень.

"Держконцерн першим серед промислових гігантів держави запровадив систему електронних закупівель у жовтні 2014 року. За перші три місяці роботи у 2014 році нами було заощаджено 12,4 млн грн під час 730 тендерів. Тепер лише за один місяць Концерн проводить по три тисячі торгів, тобто по 100 тендерів на день, включаючи свята та вихідні. Це дозволяє економити 35-40 млн гривень щомісячно", – розповів заступник Генерального директора з розвитку "Укроборонпрому" Артур Херувімов. 

Для розширення використання електронних торгів Концерн проводить постійну роботу із залучення нових постачальників для участі в електронних тендерах, що призводить до підвищення конкуренції. Сьогодні кількість зареєстрованих учасників складає вже 27 тисяч постачальників.

Нагадаємо, що Держконцерн "Укроборонпром" провів відкритий форум для представників малого та середнього бізнесу з метою долучити можливості приватних підприємств до розвитку оборонно-промислового комплексу України.