"УКРОБОРОНПРОМ" ОГОЛОСИВ РЕЗУЛЬТАТИ КАДРОВОГО КОНКУРСУ ПО 2 ПІДПРИЄМСТВАМ

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03.09.2008 № 777 в ДК "УКРОБОРОНПРОМ" розпочали кадровий конкурс на заміщення вакантних посад керівників підприємств-учасників Концерну. Сьогодні оголошено результати  по наступним трьом підприємствам:

– Дочірнє підприємство Державної компанії “Укрспецекспорт”–“Державна госпрозрахункова зовнішньоторговельна та інвестиційна фірма “Укрінмаш”;

– Державне підприємство “Харківський бронетанковий завод”.

Загалом, на відповідні посади претендували майже 20 осіб. Члени Комісії заслухали усіх учасників конкурсного відбору, обговорили та проаналізували надані ними конкурсні пропозиції. Зокрема, рішення приймались на основі критеріїв визначених пунктом 19 Порядку проведення конкурсного відбору керівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.09.2008 № 777, а саме:

– здатність висловлювати свої думки;

– уміння викладати інформацію в письмовій формі;

– комунікабельність;

– тактовність;

– готовність взяти на себе відповідальність;

– уміння аналізувати проблеми і налагоджувати ділові зв’язки;

– виявляти творчий підхід до роботи;

– емоційну врівноваженість.

Також, члени комісії велику увагу зосереджували на погляд учасників конкурсу та їх конкретні пропозиції щодо оптимізації процесу виробництва та модернізацію продукції (щодо підприємствах які займаються виробництвом), орієнтацію на пошук нових і перспективних зовнішніх ринків та укладення вигідних контрактів.

Отже, за результатами проведеного конкурсного відбору переможцями оголосили:

СЛЮСАРЕНКА Сергія Валерійовича – на посаду керівника Дочірнього підприємства Державної компанії “Укрспецекспорт”–“Державна госпрозрахункова зовнішньоторговельна та інвестиційна фірма “Укрінмаш”;

ГЛУШКА Олександра Петровича – на посаду керівника Державного підприємства "Державне підприємство “Харківський бронетанковий завод"

Слід зазначити, що багатьом претендентам, які не здобули перемоги на конкурсі, запропоновані інші посади на підприємствах "УКРОБОРОНПРОМу" та в самому Концерні, аби вони мали змогу реалізувати свій потенціал та відновити обороноздатність України.

Нагадаємо, що "УКРОБОРОНПРОМ"  запрошує всіх готових допомогти країні приєднатись до кадрового резерву, який вже налічує понад півтисячі небайдужих людей.