"УКРОБОРОНПРОМ" ОГОЛОСИВ РЕЗУЛЬТАТИ КАДРОВОГО КОНКУРСУ ЩЕ ПО 2 ПІДПРИЄМСТВАМ

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03.09.2008 № 777 в ДК "УКРОБОРОНПРОМ" розпочали кадровий конкурс на заміщення вакантних посад керівників підприємств-учасників Концерну. Сьогодні оголошено результати  по наступним підприємствам:

– Державне підприємство "Луцький ремонтний завод “Мотор”;

– Державне підприємство  "Науково-дослідний інститут радіоелектронної техніки";

Члени Комісії заслухали усіх учасників конкурсного відбору, обговорили та проаналізували надані ними конкурсні пропозиції. Зокрема, рішення приймались на основі критеріїв визначених пунктом 19 Порядку проведення конкурсного відбору керівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.09.2008 № 777, а саме:

– здатність висловлювати свої думки;

– уміння викладати інформацію в письмовій формі;

– комунікабельність;

– тактовність;

– готовність взяти на себе відповідальність;

– уміння аналізувати проблеми і налагоджувати ділові зв’язки;

– виявляти творчий підхід до роботи;

– емоційну врівноваженість.

Також, члени комісії велику увагу зосереджували на погляд учасників конкурсу та їх конкретні пропозиції щодо оптимізації процесу виробництва та модернізацію продукції (щодо підприємствах які займаються виробництвом), орієнтацію на пошук нових і перспективних зовнішніх ринків для укладення вигідних контрактів.

Отже, за результатами проведеного конкурсного відбору переможцями оголосили:

МАРАКУЛІНА Володимира Ювеналійовича – на посаду керівника Державного підприємства "Луцький ремонтний завод "Мотор";

ХАЧАТУРОВА Валерія Рубеновича – на посаду керівника Державного підприємства "Науково-дослідний інститут радіоелектронної техніки".

Нагадаємо, що "УКРОБОРОНПРОМ"  запрошує всіх готових допомогти країні приєднатись до кадрового резерву, який вже налічує понад шістсот небайдужих людей.