"УКРОБОРОНПРОМ" ОГОЛОСИВ РЕЗУЛЬТАТИ КАДРОВОГО КОНКУРСУ ЩЕ ПО 5 ПІДПРИЄМСТВАМ

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03.09.2008 № 777 в ДК "УКРОБОРОНПРОМ" розпочали кадровий конкурс на заміщення вакантних посад керівників підприємств-учасників Концерну. Сьогодні оголошено результати  по наступним трьом підприємствам:

– Державне підприємство "Львівський державний завод "ЛОРТА";

– Державне підприємство "Львівський науково-дослідний радіотехнічний інститут";

– Державне підприємство "Центральний науково-дослідний інститут навігації і управління";

– Державне підприємство "Суднобудівний завод ім. 61 комунара";

– Державне підприємство "Антонов".

Загалом, на відповідні посади претендували майже 50 осіб. Члени Комісії заслухали усіх учасників конкурсного відбору, обговорили та проаналізували надані ними конкурсні пропозиції. Зокрема, рішення приймались на основі критеріїв визначених пунктом 19 Порядку проведення конкурсного відбору керівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.09.2008 № 777, а саме:

– здатність висловлювати свої думки;

– уміння викладати інформацію в письмовій формі;

– комунікабельність;

– тактовність;

– готовність взяти на себе відповідальність;

– уміння аналізувати проблеми і налагоджувати ділові зв’язки;

– виявляти творчий підхід до роботи;

– емоційну врівноваженість.

Також, члени комісії велику увагу зосереджували на погляд учасників конкурсу та їх конкретні пропозиції щодо оптимізації процесу виробництва та модернізацію продукції (щодо підприємствах які займаються виробництвом), орієнтацію на пошук нових і перспективних зовнішніх ринків та укладення вигідних контрактів.

За результатом конкурсного відбору проведеного на заміщення вакантної посади директора Державного підприємства "Львівський державний завод "ЛОРТА" Комісія відхилила всі пропозиції учасників, оскільки реалізація конкурсних пропозицій, поданих учасниками конкурсного відбору, не забезпечує належну ефективність управління підприємством, тому жодна конкурсна пропозиція не визнана найкращою та прийнято рішення щодо повторного оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Державного підприємства "Львівський державний завод "ЛОРТА".

За результатами конкурсного відбору проведеного на заміщення вакантної посади директора Державного підприємства "Львівський науково-дослідний радіотехнічний інститут" переможцем визначено ОГОРОДНИКА Ігоря Івановича.

За результатами конкурсного відбору проведеного на заміщення вакантної посади директора Державного підприємства "Центральний науково-дослідний інститут навігації і управління" Комісія відхилила всі пропозиції учасників, оскільки реалізація конкурсних пропозицій, поданих учасниками конкурсного відбору, не забезпечує належну ефективність управління підприємством, тому жодна конкурсна пропозиція не визнана найкращою та прийнято рішення щодо повторного оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Державного підприємства "Центральний науково-дослідний інститут навігації і управління".

За результатами конкурсного відбору проведеного на заміщення вакантної посади Генерального директора Державного підприємства "Суднобудівний завод  ім. 61 комунара" переможцем визначено ПЕТРОВА Федора Павловича.

За результатами конкурсного відбору проведеного на заміщення вакантної посади Президента Державного підприємства "Антонов" Комісія відхилила всі пропозиції учасників, оскільки реалізація конкурсних пропозицій, поданих учасниками конкурсного відбору, не забезпечує належну ефективність управління підприємством, тому жодна конкурсна пропозиція не визнана найкращою та прийнято рішення  щодо повторного оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади Президента Державного підприємства "Антонов".

Слід зазначити, що багатьом претендентам, які не здобули перемоги на конкурсі, запропоновані інші посади на підприємствах "УКРОБОРОНПРОМу" та в самому Концерні, аби вони мали змогу реалізувати свій потенціал та відновити обороноздатність України.

Нагадаємо, що "УКРОБОРОНПРОМ"  запрошує всіх готових допомогти країні приєднатись до кадрового резерву, який вже налічує понад 800 небайдужих людей.